Growth Hacking

Growth Hacking Nedir?

Girişiminizin büyüme yolculuğu sürecinde hangi noktada olduğu ve bulunduğu noktaya göre çözülmesi gereken büyüme problemini tespit etmektir. Başarısız girişimler için tam olarak yaşam kaynağı niteliğindedir. 

Eğer web siteniz her türlü çalışmayı yapmanıza rağmen, istediğiniz sonuçları vermiyorsa, ziyaretçiler ücretli reklam ya da doğal arama sonuçlarından sitenize geliyor ve hızlıca terkediyorsa, siteniz aracılığı ile dönüşüm gerçekleşmiyorsa çok ciddi bir sorununuz var demektir.

Web sitenize hangi kanallardan ziyaretçilerin geldiğini, bu ziyaretçilerinizin sitenizdeki hareketlerini incelemek, kullanıcıların ne zaman satın alma kararını verdiğini ya da ne zaman sitenizden ayrıldığını tespit etmek başarılı bir dijital pazarlama için son derece önemlidir.

Planlanmış doğru bir çalışma ile problemleri tespit edebilir, kısa sürede sorunların kaynağını öğrenmenize ve sorunları çözmenize yardımcı olabiliriz.

Vakit kaybetmeyin. Yeni müşteriler kazanırken, nasıl müşteri kitlenizi elinizde tutabileceğinizi ve müşterilerinize nasıl daha iyi bir deneyim yaşatabileceğinizi birlikte planlayalım.

Growth Hacking Danışmanlık
Teklif Talep Formu

* Planlarımız 6 ve 12 aylık olarak sunulmaktadır.